Ekopol Górnośląski Holding „Technologia Innowacyjne Przedsiębiorstwo”

W ostatnim czasie spółka zaprezentowała swoje najnowsze dzieło nad którym pracowała blisko roku stąd słabszy wynik netto spółki w 2017r.

Produkt jest gotowy i przeszedł testy w wielu dużych firmach i został tam wdrożony. Jak przełoży się to na wyniki spółki pokażą to najbliższe kwartały jednak firmy gdzie działa Technologie dają do zrozumienia, ze produkt wygląda i musi być dobrze zrobiony.

Zachęcam do zapoznania się z komunikatami firmy gdzie można wyczytać więcej o produkcie i firmach w których już działa  :

Ekopol Górnośląski Holding SA zakończył na podstawie publicznego przetargu wdrażanie pakietu technologicznego ?Innowacyjne Przedsiębiorstwo? dla jednego z miast województwa Śląskiego. Technologia została wdrożona dla wszystkich przedsiębiorstw miejskich od przedsiębiorstwa wodociągów i kanalizacji do komunikacji miejskiej.

http://biznes.interia.pl/gieldy/newconnect/wiadomosci/news/technologia-innowacyjne-przedsiebiorstwo-dla-sredniej,2562653,4758?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Ekopol Górnośląski Holding SA informuje że zakończył wdrażanie pakietu technologicznego „Innowacyjne Przedsiębiorstwo? dla jednego z oddziałów PKS .

Łączna przewidywalna wartość przychodu z zawartego kontraktu wynosi 1,72 mln złotych netto.

http://biznes.interia.pl/gieldy/newconnect/news/technologia-innowacyjne-przedsiebiorstwo-dla-oddzialu-pks,2562856,4758?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Technologia została wdrożona również dla firmy Tauron, Remondis Huyndaj Kya Motors i wiele innych
a co najważniejsze Technologia jest zainteresowane Ministerstwo Finansów
jeśli sam PKS ma przynieść 1,72 mln zł netto przychodu to ile będzie z reszty kontraktów ??
Kurs jest na poziomie 2,5 zł wartość księgowa 4 zł  jeśli będą dobre wyniki mamy szanse na powrót

Zostaw komentarz